Menu
Your Cart

روش های ارسال کالا

نحوه ارسال کالا به دو دسته ارسال قطعات و ارسال کامپیوتر اسمبل شده تقسیم میشود.

ارسال کامپیوتر اسمبل شده در مجموعه پی سی تِک دو حالت خواهد داشت:

1-ارسال داخل شهر تهران 2-ارسال به تمام شهرهای ایران

ارسال داخل شهر تهران:

ارسال کامپیوتر اسمبل شده داخل شهر تهران شامل مناطق 22 گانه میشود که به صورت رایگان بوده و توسط پیک در اسرع وقت انجام می پذیرد. در مورد سفارشات تلفنی کامپیوتر اسمبل شده، امکان تسویه مبلغ باقیمانده فاکتور از طریق دستگاه کارتخوانِ سیار در آدرس خریدار برقرار می باشد.

ارسال به تمام شهرهای ایران:

برای کلیه شهرهای ایران و جزایر ارسال کامپیوتر اسمبل شده توسط پی سی تِک به صورت رایگان و با مسئولیت این مجموعه بوده که شامل موارد زیر می باشد:

  • بسته بندی VIP رایگان (بسته بندی حرفه ای با پنج لایه پلاستیک ضربه گیر حبابدار از روی کارتن و نصب برچسب با عنوان "شکستنی" دورتادورِ بسته)
  • بیمه رایگان (در حین حمل شامل مفقودی، آتش سوزی و شکستگی)
  • ارسال ویژه و اختصاصی بین شهری به صورت رایگان (توسط ناوگان حمل و نقل زمینی و هوایی طرف قرارداد با مجموعه پی سی تِک)

بسته بندی VIP مجموعه پی سی تک برای ارسال کالا

ارسال قطعات:

1-ارسال داخل شهر تهران 2-ارسال به تمام شهرهای ایران

ارسال قطعات داخل شهر تهران:

شامل مناطق 22 گانه میشود که به صورت رایگان بوده و توسط پست انجام میشود که حدود 2 تا 3 روز زمان می برد و در صورت انتخاب گزینه پیک در اسرع وقت (نهایتا" 1 روزه) که هزینه پیک به عهده خریدار بوده و هم زمان با تحویل کالا از خریدار دریافت می گردد.

ارسال قطعات به تمام شهرهای ایران:

در این حالت بسته بندی با استفاده از لوازم ضربه گیر به صورت رایگان بوده و صرفا" هزینه حمل کالا با خریدار میباشد که به صورت پس کرایه خواهد بود و با انتخاب یکی از حالت های ارسال (مانند پست، تیپاکس، اتوبوس، باربری و غیره) توسط خریدار صورت میپذیرد.زمان تحویل کالا معمولا" بین 1 تا 7 روز بنابه انتخاب نوع ارسال بستگی خواهد داشت که در این مورد همکاران ما قبل از ارسال به صورت تلفنی به شما اطلاعات کامل را خواهند داد.