Menu
Your Cart

مانیتور صنعتی نظامی و پزشکی

مانيتورهای صنعتی
مانيتورهای صفحه لمسی صنعتی برای محيط‌ های خشن‌تر طراحی و آماده شده‌اند که باعث می شود در مقايسه با مانيتورهای معمولی از پوشش های ایمنی بالاتری برخوردار شوند. آنها برای مقاومت در برابر شوک و ارتعاش طولانی مدت، محدوده دمايی گسترده و محافظت در برابر رطوبت و گرد و غبار طراحی شده اند. همه مانيتورهای ما بسته به کاربرد و سفارش شما می توانند به صورت قابل نصب در پنل ( Panet Mount ) و یا قابل نصب روی پایه و دیوار ( VESA Mount ) آماده و تحویل داده شوند.

برخی از انواع مانیتورهای صنعتی، مانيتورهای با روشنايی بالا ( High Bright ) و خوانا در مقابل نور خورشيد ( Sunlight Readable ) با روشنایی 1000 نیت یا بالاتر و نسبت کنتراست بالا هستند که در محیط های پر نور و معمولاً در مقابل نور طبیعی محیط استفاده می شوند که برای برنامه‌های کاربردی در محیط های نظامی و صنعتی گرفته تا باجه های بانکی، فروشگا ها، پاساژها و حمل‌ونقل ايده‌آل هستند و به راحتی با انواع کامپیوترهای معمولی و تین کلاینت مرتبط شده و کار خواهند کرد. اکثر مانيتورهای ما در صورت درخواست شما در زمان سفارش به شما امکان می دهند که از دستکش استفاده کنيد و به عنوان صفحه نمايش لمسی مانیتور استفاده کنید و نياز به صفحه کليد و ماوس را کاهش مي دهد تا حداکثر آزادی را هنگام طراحی يک سيستم داشته باشيد.

نیت (Nit) چیست؟
درخشندگی مانیتور بر حسب کندل در هر متر مربع (cd/m2) اندازه گیری می شود که گاهی اوقات به آن "nits" نیز گفته می شود. نمایشگرهای خوانا در مقابل  نور خورشید، خروجی نور بالاتری را ارائه می دهند که گاهی اوقات تا دو برابر نمایشگرهای استاندارد، و اغلب دارای فیلترهای ویژه برای کاهش تابش خیره کننده هستند.