Menu
Your Cart

قیمت کامپیوتر اداری و برنامه نویسی

کیس شماره یک، سیستمی کاملا" استاندارد و مناسب برای کلیه نرم افزارهای اداری از جمله تمامی برنامه های حسابداری ، فروشگاهی  ، اتوماسیون اداری و  زیر مجموعه مایکروسافت آفیس Office مانند Word و Excel ، همچنین مناسب برای سرچ کردن داخل وب ، گوش دادن موزیک و دیدن فیلم میباشد.این سیستم بسیار مناسب ..
3,400,000 تومان
کیس شماره دو دارای تکنولوژی جدیدتر و سرعتی بالاتر از کیس شماره یک،  مناسب برای کلیه نرم افزارهای اداری ( به خصوص در حالت باز بودن چند برنامه به صورت هم زمان) از جمله تمامی برنامه های حسابداری ، فروشگاهی  ، اتوماسیون اداری و  زیر مجموعه مایکروسافت آفیس Office مانند Word و Excel ،..
4,200,000 تومان
کیس شماره سه با پردازنده Core i3 دارای تکنولوژی قوی و قابلیت ارتقاء بالا گزینه ای فوق العاده و دستگاهی به روز برای کلیه نرم افزارهای اداری در حالت های متنوع به خصوص در حالت باز بودن چند برنامه به صورت هم زمان میباشد.  این کیس تمامی برنامه های حسابداری ، فروشگاهی  ، اتوماسیون اداری و ..
5,900,000 تومان
کیس شماره چهار با پردازنده Core i5 دارای تکنولوژی قوی و قابلیت ارتقاء بالا گزینه ای فوق العاده و دستگاهی قدرتمند برای کلیه نرم افزارهای اداری در حالت های متنوع به خصوص در حالت باز بودن چند برنامه به صورت هم زمان و حتی استفاده به عنوان Server  حسابداری و اتوماسیون اداریست. بدیهست که این کیس تمام..
6,900,000 تومان
در کانفیگ کیس شماره 5 از آخرین تکنولوژی روز دنیا استفاده شده و  این دستگاه قابلیت به روز رسانی و ارتقاء تا یک سیستم فوق حرفه ای را دارا میباشد.برای مثال قابلیت ارتقا پردازنده تا  Core i9-11900k ، استفاده از RAM های DDR4 و تکنولوژی حافظه پرسرعتNVMe به جای هاردهای قدیمی از این دست ت..
8,900,000 تومان
در کانفیگ کیس شماره 6 از تکنولوژی روز دنیا استفاده شده و این دستگاه قابلیت به روزرسانی و ارتقاء تا یک سیستم فوق حرفه ای را دارا میباشد.برای مثال قابلیت ارتقاء پردازنده تا Core i9 ، استفاده از RAM های DDR4 و تکنولوژی حافظه پر سرعت SSD به جای هاردهای قدیمی از این دست تفاوتهاست.تمامی برنامه های اداری ،..
9,600,000 تومان
% کیبرد و موس آکبند روی کیس به صورت رایگان ارائه میگردد.% درصورت تمایل به خرید مانیتور قسمت مانیتور اداری را (از لینک زیر) ملاحظه بفرمایید:لینک مانیتور اداریمشخصات کلی دستگاه : CPU i3 10100 RAM 16 GB D4 Hard500GBSSD 240GB کیبرد و موس آکبند توجه! مشخصات کامل را..
12,000,000 تومان
% کیبرد و موس روی کیس به صورت رایگان ارائه میگردد.% درصورت تمایل به خرید مانیتور قسمت مانیتور اداری را (از لینک زیر) ملاحظه بفرمایید:لینک مانیتور اداریمشخصات کلی دستگاه : CPU i5-10400 RAM16GB D4 Hard1TBNVMe256GB کیبرد و موس آکبند توجه! مشخصات کامل را کمی پایین..
14,700,000 تومان
نمایش 1 تا 8 از 8 (1 صفحه)

توضیحات


قیمت انواع کامپیوتر مناسب جهت مصارف اداری ، برنامه نویسی و عمومی مانند سرچ در وب ، تایپ کردن ، کارهای حسابداری ،  گوش دادن موزیک و دیدن فیلم را در این بخش میتوانید مشاهده بفرمایید.

ما را در اینستاگرام دنبال کنید( روی همین عبارت را تاچ یا کلیک کنید)