Menu
Your Cart

موس پد

مشخصاتابعاد320x240x5 میلی‌متروزن55 گرمجنسترکیب پارچه و پلاستیک..
150,000 تومان
موس پد مخصوص بازی تسکو مدلTSCO TMO-42
ناموجود
برای گیمرها قطعات کامپیوتر از اهمیت بالایی برخوردار بوده و بسیاری از قطعات که برای کاربران عادی کیفیت و چگونگی آن‌ها مهم نیست در اجزای بازی‌های کامپیوتری و پیاده کردن هرچه دقیق‌تر فرمان‌های بازی نقش بسیار مهمی را ایفا می‌کنند. گیمرها به دنبال موس های با دقت بالاتر می‌روند. ولی موس به‌تنهایی برای این موضوع کافی نیست. بازی‌های Shooting مانند آن‌ها که شامل نشانه‌گیری و تیر‌اندازی هستند این نیاز را به کاربران حرفه‌ای ایجاب می‌کنند که علاوه بر موس با دقت بالا پد مناسب و بزرگی را هم برای موس داشته باشند. محصولی که در این قیمت مشاهده می‌کنید یکی از همین موس پدهای مخصوص بازی است. موس پدهای مخصوص بازی از پدهای معمولی بزرگ‌تر بوده و از بافت مخصوصی برای جنس پد استفاده می‌کنند که در همکاری با موس پد دقت حرکت موس را بالا برده و درنتیجه سبب عملکرد بهتر و نشانه‌گیری دقیق‌تر با موس می‌شوند.مشخصات کالاTSCO TMO-42 Gaming Mousepadمشخصات کلیابعاد3 × 350 × 437 میلی‌متروزن291 گرمبخش استراحتگاه مچ دستنداردصفحه کلید عددینداردUSB هابنداردسایر مشخصاتدارای لبه های لیزر کاتمناسب برای بازیانعطاف پذیراصطکاک متوسط ب..
0 تومان
موس پد مخصوص بازی مدل RAMPAGE MP-21 RGB
ناموجود
ابعاد328x252 میلی‌متروزن5170 گرمجنسالیاف ابریشمی لیکراسازگار با USB نسخهUSBسایر مشخصاتنورپردازی LED-RGB با 13 حالت نورپردازی ار پیش تعیین شدهلبه های دور دوزی شده ماشینیپارچه ضد حساسیت نانو ابریشمکف از جنس فوم ضد لغزش فوم پلاستیکدرگاه microUSB برای تامین انرژی نورپردازی..
0 تومان
موس پد مخصوص بازی رپو مدل VP410 Large
ناموجود
ابعاد: 450×350 میلی‌مترجنس : پارچه - لاستیکدوردوزی : دارد..
0 تومان
موس پد مخصوص بازی مدل GMS-WT-5 RGB
ناموجود
مروزه دسکتاپ های مخصوص بازی در حال همه گیر شدن هستند و گیمر ها تمام تلاش خود را میکنند تا همه جوره به شخصی سازی سیستم خود بپردازند، از چراغ های رنگی گرفته تا وسایل جانبی مختلف، به طوری که سیستم هر گیمر شخصیت و خصوصیات منحصر به فرد خود را دارد، همچنین پیشرفت تکنولوژی LED و کم مصرف شدن و کوچک شدن این نو نور پردازی منجر به تولید دسته ای از وسایل جانبی شده که به نشان RGB شناسایی میشوند، این دسته از وسایل جانبی دارای نورپردازی چند رنگ و افکت های چشمگیر و زیبایی هستند که زیبایی سیستم دسکتاپ را چندین برابر میکند.کفی این ماوس پد از پلاستیک با کیفیت ضد لغزش ساخته شده که در نتیجه بر روی هر سطحی با ایجاد اصطکاک مناسب در برابر حرکت کردن های ناشی از استفاده مقاومت میکند که آن را به گزینه ای مناسب برای بازی های E-Sport و که نیاز به تحرک، واکنش بالا و سریع دارند تبدیل میکند، به لطف دور دوزی ماشینی چند لایه و با کیفیت مقاوم در برابر نخ کش شدن و چاپ با کیفیت بالا و مقاوم در برابر سایش در استفاده طولانی مدت شما محصولی با کیفیت را در اختیار خواهید داشت که به مدت طولانی ظاهر و زیبایی خود را حفظ خواهد کرد...
0 تومان
نمایش 1 تا 5 از 5 (1 صفحه)