Menu
Your Cart

ریگ ماینینگ

نمایش 1 تا 9 از 9 (1 صفحه)

اهمیت و کاربرد ریگ ماینینگ

حوزه ارزهای دیجیتال با سرعت چشمگیری در حال رشد و پیشرفت است و هر روز علاقمندان و طرفداران بیشتری را به خود جذب می کند. یکی از عواملی که باعث شده است ارز های دیجیتال تا این اندازه میان مردم محبوب شوند، امکان به دست آوردن سود کلان با فعالیت در این حوزه است.بازار ارزهای دیجیتال بسیار گسترده و سودآورد است و هر فرد متناسب با تخصص و علاقمندی خود می تواند وارد این بازار شده و به کسب سود و درآمد بپردازد. این روز ها علاقه به ارز های دیجیتال و به ویژه ارز اتریوم به طور بی سابقه و شگفت آوری زیاد شده است. از این رو تقاضا برای خرید ریگ اتریوم و ماینینگ اتریوم به شدت افزایش یافته است. با توجه به سختی شبکه بیت کوین، در حال حاضر بیشتر افراد به دنبال تهیه ریگ اتریوم هستند.

ماینینگ ارز دیجیتال

ستخراج ارز یا همان ماینینگ که به آن ماین کردن هم می گویند، پروسه ای است که در آن با بهرگیری از توان پردازشی سخت افزارهای ویژه، به واسطه اجرای عملیات پیچیده ریاضی و رمزگشایی، ارز دیجیتال استخراج شده و درآمد زایی صورت می گیرد.سخت افزاری که با حل معادلات پیچیده امکان کسب درآمد و به دست آوردن ارز دیجیتال را به شما می دهد، به اصطلاح ریگ ماینینگ یا ریگ ماینر نامیده می شود.

نصب ریگ ماینر چگونه انجام می شود؟

اولین گام در نصب و راه اندازی ریگ ماینینگ، انتخاب قطعه صحیح متناسب با ارز دیجیتال هدف است. برای مثال برای نصب و راه اندازی ریگ ماینینگ اتریوم باید سخت افزار متناسب با آن را انتخاب کرد. ما به عنوان متخصص نصب و راه اندازی ریگ ماینینگ، با توجه به نیازها، انتظارات و سرمایه مشتری و با در نظر گرفتن اطلاعات جامعی که از ارز دیجیتال داریم، قطعات و معماری مناسب را انتخاب می کنیم و سپس به نصب و راه اندازی این قطعات می پردازیم.

اسمبل یا همان نصب ریگ ماینر شامل چیدمان و سر هم کردن قطعات و ستاپ کردن همچنین تنظیمات ماینر به شیوه تخصصی و اصولی است به نحوی که حداکثر بهره وری حاصل شود. اصلی ترین، مهم ترین و پیچیده ترین مرحله در نصب و راه اندازی ریگ ماینینگ، اسمبل کردن صحیح قطعات است.بعد از اسمبل ریگ ماینینگ، یک سری اقدامات کنترلی و تست ها اجرا می شود تا از کارآمدی پروسه ماینینگ و سالم بودن قطعات اطمینان حاصل شود.

برای استخراج اتریوم همچون سایر رمزارزها باید سیستم سخت افزاری و برق مناسب داشته باشید.بهترین سخت افزار برای ریگ اتریوم، جی پی یو یا همان کارت گرافیک است. برای خرید کارت گرافیک مناسب باید بودجه و مصرف انرژی را مد نظر داشته باشید و به هش ریت توجه داشته باشید. استخراج اتریوم در حال حاضر عمدتا با کارت گرافیک انجام می شود. با کارت گرافیک علاوه بر اتریوم، می توانید سایر آلت کوین ها مثل اتریوم کلاسیک، مونرو و … را نیز استخراج کنید.

ریگ ماینینگ بهتر است یا ماینر؟

یکی از سوالاتی که ذهن علاقمندان به حوزه ارز دیجیتال و استخراج ارز را درگیر می کند این است که ریگ ماینینگ بهتر است یا ماینر؟

همانطور که می دانید ماینر ها دستگاه هایی هستند که به صورت اختصاصی جهت استخراج ارز طراحی و ساخته می شوند. اما پیش از عرضه ماینر ها به بازار، استخراج ارز از طریق ریگ ماینینگ انجام می شد.

ریگ ماینینگ همانطور که گفتیم در حقیقت مجموعه ای از سخت افزار های کاربردی برای استخراج ارز است که توسط متخصصین این حوضه اسمبل و راه اندازی می شود.  در حال حاضر در ایران ریگ ماینینگ طرفداران بیشتری دارد.

چون در ایران خرید و فروش ماینر سخت است و تعمیرات آن هم به علت نبود قطعات جانبی بسیار محدود است، بیشتر فعالین در حوزه ارز دیجیتال سراغ ریگ ماینینگ می روند.

قطعات ریگ ماینینگ همان قطعاتی هستند که در کامپیوتر هم از آن ها استفاده می شود بنابراین خرید و فروش این قطعات چه به صورت نو و چه دست دوم در بازار ایران راحت تر است.

استخراج ارز با کارت گرافیک یا همان ریگ ماینینگ این امکان را به شما می دهد که ارز های مختلف را استخراج کنید در حالی که ماینر ها به علت داشتن الگوریتم اختصاصی معمولا به یک یا تعداد کمی ارز محدود هستند.

حرارت و سر و صدای ریگ نسبت به ماینر کمتر است و برق کمتری هم مصرف می کند. همه این دلایل باعث شده اند افراد علی رغم قدرت استخراج کمتر، بیشتر به سرمایه گذاری روی ریگ ماینینگ گرایش داشته باشند.

 ریگ ماینیگ راهی برای درآمد دلاری در بستر وب

ریگ ماینینگ واژه‌ای است که شاید به گوش شما چندان آشنا نباشد.علاقمندان به دنیای پیشرفته امروزی و البته رمزارزها ولی به خوبی با این کلمه آشنایی دارند. ریگ ماینینگ در واقع به مجموعه‌ای از تجهیزات و سخت‌افزارهایی می‌گویند که برای استخراج ارزهای دیجیتال مورد استفاده قرار می‌گیرند. این تجهیزات اما تنها برای این کار ساخته نشده‌اند. در واقع باید گفت شکل ظاهری آن و سخت‌افزارهایی که در این مجموعه استفاده شده مانند یک کامپیوتر است اما با کارکردی دیگر! کارکردی که با آن می‌توان پولدار شد و از دنیای رقابتی رمزارزها جا نماند.

ریگ ماینینگ چیست؟

برای راحتتر شدن موضوع باید در همین ابتدا شما را با اصطلاح ریگ ماینیگ آشنا کنیم. این کلمه در اصل یکی از تجهیزات استخراج یا ماینینگ ارزهای دیجیتال است. اما تجهیزات ریگ های ماینینگ‌ شامل چه قطعاتی هستند؟ برای پاسخ به این سوال باید بگوییم ریگ های ماینیگ‌ ازCPU  و GPU (کارت گرافیک و پردازنده‌های) قدرتمند تشکیل شده اند.

در ریگ ماینینگ چند کارت گرافیک در کنار یکدیگر قرار می‌گیرند و محاسبات مخصوص برای استخراج رمز ارزها را انجام می‌دهند.ریگ ماینینگ بسیار شبیه به یک کامپیوتر معمولی است. تقریبا همان قطعات سخت افزاری را دارد و حتی همان سیستم عامل را استفاده می‌کند.یکی از وظایف کارت‌های گرافیکی در حالت عادی، ایجاد تصاویر گرافیکی سه بعدی در بازی‌های کامپیوتری است، که صرفا یک سری کارهای تکراری را انجام می‌دهد. بر اساس همین ویژگی کارت‌های گرافیک گزینه مناسبی برای انجام محاسبات مربوط به ماین یا استخراج برخی از ارزهای دیجیتالی است و یک فاکتور مهم در ریگ های ماینینگ به حساب می‌آید.منظور از استخراج فرآیندی است که طی آن تراکنش‌های انجام شده در شبکه توسط ماینرها تایید و پردازش می‌شوند و به عنوان پاداش از شبکه به صورت ارز دیجیتال پاداش دریافت می‌کنند.

یکی دیگر از نکات بسیار مهم در ریگ های ماینیگ‌ نرخ هش است. نرخ هش یا هش ریت، در واقع تعداد محاسباتی است که سخت افزار شما می‌تواند در هر ثانیه انجام دهد تا معادلات ریاضی مربوط به پردازش تراکنش‌ها در فرآیند استخراج را حل کند.در واقع هر چقدر هش ریت شما بیشتر باشد، بلاک تراکنش شما نیز بیشترخواهد شد.تمام این توان محاسباتی موجب مصرف برق می‌شود که البته با استخراج رمز ارزهای مختلف می‌تواند به راحتی چندین برابر آن را جبران کند.

چطور دستگاه ماینینگ داشته باشیم؟

شما برای داشتن ریگ ماینیگ دو راه پیش روی خود دارید. اول اینکه مثل هر کالای دیگری ریگ ماینینگ آماده بخرید و از آن برای استخراج رمز ارز استفاده کنید و یا خودتان یک ریگ مایینینگ جمع کنید. خرید ریگ ماینیگ آماده احتمالا هزینه بیشتری خواهد داشت اما از چند جهت مناسبتر است. در واقع وقتی شما ریگ ماینینگ آماده می‌خرید دیگه نیازی نیست تا دنبال کارت گرافیک قوی و پردازنده‌های مناسب بگردید. همه چیز به راحتی در اختیار شما قرار دارد.. در این حالت کافی‌ست شما اراده کنید و با استخراج رمز ارز به درآمد ثابت دلاری برسید.

اما اگر قرار است خودتان ریگ ماینینگ سرهم کنید علاوه بر تخصص و اشراف کافی ابتدا باید چند فاکتور را مدنظر قرار دهید.بدون در نظر گرفتن این فاکتورها در واقع زحمت شما به هدر خواهد رفت. قدرت پردازنده‌هایی که استفاده می‌کنید، هزینه برق ، صدا و گرمای زیاد و البته هزینه خریدهای اولیه جز فاکتورهای مهم برای تهیه یک ریگ ماینینگ است. با جمع هزینه‌های گفته شده شما می‌توانید یک ذهنیت درست درباره میزان درآمد خود داشته باشید.

به ریگ ماینینگ اتریوم اعتماد کنید

یکی از ارزهای مورد توجه اینروزها بیت کوین و البته اتریوم است. ارزی که امیدهای زیادی به آن بسته شده و اصلا بعید نیست که یک شبه شما را حسابی را پولدار کند. ریگ ماینینگ اتریوم هم از همان اجزایی ساخته شده که قبلتر درباره آن نوشتیم. تفاوت شاید در میزان برق مصرفی باشد. پیشنهاد ما به شما این است که اگر می‌خواهید دستگاه ریگ ماینینگ بخرید و یا سرهم کنید، روی ارز اتریوم تمرکز کنید. چرا؟ به این دلیل که در حال حاضر قیمت مناسبی دارد، جزو رمزارزهای امن به حساب می‌آید و البته که استخراج آن می‌تواند درآمد عالی برای شما ایجاد کند.

هزینه خرید ریگ ماینینگ چقدر است؟

قیمت ریگ ماینینگ بسیار متفاوت است. هر دستگاه می‌تواند استخراج یک یا چند نوع رمز ارز را برعهده بگیرد. البته این موضوع بستگی زیادی به پردازنده‌ها دارد. به همین دلیل نمی‌توان قیمت دقیقی روی دستگاه‌های ماینینگ گذاشت. از طرفی به دلیل نوسانات ارزی باز این قیمت در کشور ما متغیر خواهد بود.اگر دوست دارید از قیمت ریگ ماینیگ‌ها اطلاعات بیشتری داشته باشید، پیشنهاد می‌کنیم به بخش ریگ مایینیگ سایت https://pctek.ir/ سر بزنید. و یا به سایت https://arzdigital.com/   مراجعه کنید، این سایت به صورت کامل نشان میدهد هر کارت گرافیک در ریگ مایینینگ در 24 ساعت تا چه اندازه برای شما درآمد خواهد داشت. البته این اعداد برای خرید دستگاه ریگ ماینینگ آماده است نه دستگاهی که شما خودتان سرهم می‌کنید. در حال حاضر سایت‌های زیادی هستند که قیمت دستگاه ماینینگ و میزان درآمد در 24 ساعت را به شما می‌گوید. همانطور که گفتیم این دستگاه‌ها بر اساس نوع رمزی که استخراج می‌کنند متفاوت خواهند بود.

شما به زودی درآمد میلیون دلاری خواهید داشت

در واقع در ابتدا شما یک هزینه زیاد برای جمع‌آوری و یا خرید دستگاه ماینینگ می‌کنید و بعد از آن می‌توانید به درآمد برسید. تصورِ داشتن درآمد میلیون دلاری شاید خیلی دور از ذهن باشد اما واقعیت دارد. مدت‌هاست که دنیای کارمندی و شغل‌های پیشِ پا افتاده تمام شده و آدم‌ها قدم‌های بزرگ بر می‌دارند. استخراج رمز ارزها دقیقا همان نقطه‌ای است که می‌توانید برای همیشه با حقوق‌های کم و ناچیز خداحافظی کنید و درآمد میلیون دلاری داشته باشید. برای اینکه از بازار جا نمانید همین امروز به فکر خرید دستگاه ماینینگ باشید و درباره آن تحقیق کنید.